Уряд підрахував рівень економічного зростання в Україні у 2019 році

У Світовому банку очікували, що економіка України за підсумками 2019 року зросте на 3,6%

За розрахунками Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства економіка України у 2019 році зросла на 3,3%. Про це йдеться в Огляді економічної активності Мінекономіки.

Зазначається, що економічне зростання у 2019 році залишилося майже на тому ж рівні, що й у 2018 році. Однак розрахований урядом показник ще не є остаточним. Остаточні дані має надати Державна служба статистики.

За даними уряду, у 2019 році змінилися драйвери економічного зростання: виробництво товарів уповільнилося, а наприкінці року навіть впало.

«Також незважаючи на черговий рекорд урожаю зернових, уповільнилось сільське господарство. Натомість високий внутрішній попит генерував високі показники в будівництві, торгівлі та низці галузей сфері послуг», — зазначають у Мінекономіки.

Серед ключових факторів, що найбільше впливали на економічне зростання в уряді називають зміцнення курсу гривні, зростання купівельної спроможності громадян та рекордні врожаї.читайте такожУ Світовому банку очікують на пожвавлення економічного зростання у світі.

Раніше у Світовому банку очікували, що економіка України за підсумками 2019 року зросте на 3,6%.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук