Уряд підвищив стипендії студентам на 18%

СуспільствоКатерина Чурилова, 8 листопада 201710970
Збільшені виплати студенти отримають вже в листопаді

Кабінет міністрів України ухвалив рішення підвищити академічні та соціальні стипендії українським студентам на 18% з 1 листопада. Про це повідомив прем’єр-міністр Володимир Гройсман, під час засідання уряду у середу, пише «Українська правда».

«З 1 листопада ми підвищуємо стипендії, як академічні, так і соціальні, на 18%. Тобто плюс 18% ви вже отримаєте в листопаді місяці і в подальшому», – сказав він.

Згодом у прес-службі уряду повідомили, що відтепер мінімальна стипендія для учнів ПТНЗ становитиме 490 грн. Для студентів ВНЗ І-ІІ рівня акредитації, що навчаються на молодшого спеціаліста чи бакалавра: звичайна – 980 грн, підвищена – 1250 грн.

Для студентів ВНЗ ІІІ-ІV рівня акредитації, наукових установ, що навчаються на бакалавра, спеціаліста чи магістра: звичайна – 1300 грн, підвищена – 1660 грн.

Розмір соціальної стипендії на місяць становитиме для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також тих, хто залишився без батьків у період навчання у віці 18-23 років, у ПТНЗ – 1180 грн, у ВНЗ – 2360 грн.

Для інших осіб, що мають відповідні пільги, у ПТНЗ – 450 грн, у ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації 890 грн, у ВНЗ ІІІ-ІV рівня та наукових установах – 1180 грн.

Також на 18% збільшено іменні та академічні стипендії уряду та президента, стипендії переможцям Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови і літератури та міжнародних мовних конкурсів ім. Петра Яцика і Тараса Шевченка.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук