Уряд провалив створення суспільного телебачення

СуспільствоВолодимир Пиріг, 5 листопада 20147040

Кабінет Міністрів України сьогодні на засіданні не ухвалив постанову про створення суспільного телебачення в Україні.

Про це повідомив на брифінгу за підсумками засідання уряду міністр Кабінету міністрів Остап Семерак, повідомляє його прес-служба.

Він повідомив, що сьогодні на засіданні уряду розглядалася постанова Кабміну про створення юридичної особи, яка повинна бути важливим елементом у реалізації закону про створення суспільного телебачення.

«Проте, на жаль, як документ це рішення сьогодні не було ухвалено, оскільки закон, який існує, ставить суспільне телебачення в не дуже прийнятні рамки з точки зору журналістів і громадських активістів. Ми це почули», – зауважив Семерак.

«За дорученням (прем’єр-міністра України) Арсенія Яценюка, ми проведемо робоче засідання. Якщо активісти та юристи не знайдуть можливості для того, щоб інтереси всіх зацікавлених сторін були враховані, то я не виключаю, що потрібно йти на зміни до чинного законодавства», – зазначив міністр.

«Суспільне телебачення в Україні мусить бути. Ця позиція спільна і Уряду, і журналістів, і громадськості. Тобто ми однодумці в суті питання», – сказав Семерак.

Міністр висловив сподівання, що в кінцевому результаті Уряд ухвалить кращий документ, ніж той, який був сьогодні підготовлений.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук