Уряд Росії схвалив ідею ФСБ засекретити дані про власників яхт і вілл

СвітЛюбко Петренко, 6 жовтня 20157500
Уряд Росії схвалив ідею ФСБ засекретити дані про власників яхт і вілл

Уряд Росії підтримав Федеральну службу безпеки в питанні засекречування даних про власників елітної нерухомості і яхт. Про це повідомляє інформаційне агентство РБК з посиланням на копію документа, який був внесений ФСБ на огляд кабінету міністрів РФ.

Документ передбачає засекречування даних з Єдиного державного реєстру прав на нерухоме майно (ЕДРП) та оборудок з ним. Поки що вся інформація перебуває у відкритому доступі і нею користуються абсолютно всі.

ФСБ пропонує закрити вільний доступ до бази даних і передати доступ до ЕДРП державним органам. У пояснювальній записці до документа зазначено, що «чимраз частіше метою запиту стає не об'єкт нерухомості, а персональні дані його власника». Силове відомство переймається, що цю інформацію можуть використовувати зі злочинною або компрометуючою метою.

Ще однією причиною, за якою ФСБ пропонує закрити вільний доступ до ЕДРП, це можливість копіювати інформацію в реєстрі, а потім продавати її або використовувати в інших корисливих цілях.

Аналогічний підхід ФСБ пропонує і до Державного кадастру нерухомості, Єдиного держреєстру прав на повітряні судна та інших суднових реєстрів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук