Уряд розпорядився відкрити спецдіапазон для впровадження 4G

ЕкономікаАндрій Стець, 19 серпня 20173480

Кабінет міністрів України відкрив діапазон 1800 МГц для впровадження радіотехнології четвертого покоління. Про повідомила прес-служба Кабміну.

«У п'ятницю, 18 серпня 2017 року, уряд вніс зміни в план використання радіочастотного ресурсу України. Зокрема, ухвалено рішення щодо гармонізації спектру для систем рухомого (мобільного) зв'язку четвертого покоління в діапазоні 1800 МГц», – йдеться в повідомленні.

Як повідомили в Кабміні, відкриття діапазону 1800 МГц для впровадження радіотехнології 4G дозволить стимулювати розвиток вітчизняної сфери телекомунікацій, цифрової економіки, сприятиме підвищенню інвестиційного клімату України.

«Вже до кінця нинішнього року передбачається проведення тендера на видачу 4G-ліцензій. Очікувані надходження до державного бюджету складуть щонайменше 3,975 млрд грн.», - зазначили в Кабміні.

Нагадаємо, як повідомлялося, 9 серпня 2017 року Кабінет міністрів прийняв постанову, яка дозволить Національній комісії з регулювання сфери зв'язку та інформації провести тендер на користування радіочастотним ресурсом для 4G в діапазоні 1800 МГц. Голова НКРЗІ Олександр Животовський зазначив, що проведення тендеру в діапазоні 1800 МГц ймовірно відбудеться у першому кварталі 2018 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук