Уряд спростив правила переведення дачних будівель у житлові

Уряд спростив правила переведення дачних будівель у житлові
фото АРКОХОУМ
Зокрема, тепер перетворити дачу на житловий будинок можливо без звіту про проведення технічного огляду

Кабінет міністрів спростив і вдосконалив процедуру переведення дачних і садових будинків у житлові. Про це повідомила прес-служба Мінрегіонбуду з посиланням на міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадія Зубка.

«Спрощена процедура дасть можливість українцям, що мають намір перевести дачний чи садовий будинок у житловий, оформити відповідну документацію без зайвої перевантаженості – звіту про проведення технічного огляду. Це насамперед усуне корупційну складову і можливість подвійного тлумачення та пов’язаних з цим зловживань», – зазначив Зубко.

Урядовець додав, що запровадження спрощених процедур забезпечить реалізацію громадянами права на розпорядження власним майном.

До слова, у травні президент України підписав закон про спрощення і дерегуляцію господарської діяльності.

Документом скасовується вимога щодо необхідності отримання вихідних даних та технічних умов від Державної служби України з надзвичайних ситуацій, оскільки проектувальник зобов’яний розробити проектну документацію відповідно до державних будівельних норм та інших нормативно правових документів, де вже враховано такі вимоги.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук