Уряд створить реєстр поховань захисників України

Кабінет міністрів України затвердив план заходів з увічнення пам’яті захисників України на період до 2020 року.

Як випливає з додатка до відповідного розпорядження уряду від 23 вересня 2015 року, Кабмін доручив Українському інституту національної пам’яті, Міноборони, Міністерству внутрішніх справ, Державній службі у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, Мінрегіону, Мінсоцполітики, а також обласним облдержадміністраціям і КМДА протягом 2015 року створити базу даних щодо поховань загиблих (померлих) осіб, які брали участь у захисті України під час проведення антитерористичної операції.

Український уряд також доручив протягом 2015-2016 років створити інтернет-сторінку, на якій розміщуватиметься інформація про Національний меморіал «Герої не вмирають», із зазначенням місць поховань воїнів, які брали участь у захисті України під час АТО.

Крім того, упродовж 2015-2018 років за дорученням уряду має бути споруджено Український національний пантеон у Києві та Національне військове меморіальне кладовище. З цією метою Кабмін доручив розробити та затвердити єдиний зразок надгробка на могилі бійців, що брали участь в АТО.

Кабмін також доручив обласним і Київській міській держадміністраціям розробити та затвердити в місячний термін регіональні плани заходів з увічнення пам’яті захисників України та забезпечити їх виконання.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук