Уряд врегулював питання зниження ціни на газ для населення у травні

У Кабміні також радять населенню у разі, якщо тарифи відрізнятимуться від затверджених, звертатися зі скаргами на «гарячу лінію»

У четвер, 8 травня, уряд України усунув колізію між двома постановами щодо формування ціни на природний газ для населення. Це дасть НАК «Нафтогаз України» можливість знизити в травні вартість газу для населення. Про це повідомляє прес-служба Кабміну.

Зазначається, що згідно з документом, ухваленим на засіданні уряду, ціна на газ для населення і теплокомуненерго визначається як середня арифметична ціна продажу газу НАК для промислових споживачів (на умовах передоплати і в разі купівлі ресурсу об'ємом понад 50 тис. кубометрів), що діє в місяці, який передує місяцю постачання.

Таким чином було усунуто правові колізії між нормами двох постанов щодо формування ціни на газ для населення і підприємств теплокомуненерго.

У повідомленні на сайті уряду зазначається, що «це рішення відповідає цілі ринкового ціноутворення на природний газ для всіх категорій споживачів і, таким чином, відповідає зобов’язанням України перед МВФ». У Кабміні також радять населенню у разі, якщо нарахування за газ будуть іншими, ніж 8 247 гривень за тисячу кубічних метрів газу, звертатися зі скаргами на «гарячу лінію».

Нагадаємо, що рішення про зниження ціни на газ у поточному місяці було прийнято ще 1 травня. Проте правова колізія між нормами щодо формування ціни на газ для населення і підприємств теплокомуненерго заважала реалізувати зниження ціни.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук