Уряд закриває очі на проблеми Грибовицького сміттєзвалища

У вівторок, 3 червня, на робочій нараді у першого заступника голови Львівської обласної державної адміністрації Йосифа Ситника було обговорено питання фінансування проекту з рекультивації полігону твердих побутових відходів у Грибовичах.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби ЛОДА.

Комплексний проект з рекультивації полігону в Грибовичах Жовківського району погоджений у Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Цей проект розпорядження Кабінету міністрів також надісланий для погодження й в інші центральні органи влади, зокрема Міністерство економічного розвитку і торгівлі, Міністерство екології та природних ресурсів та Міністерство фінансів України. 

Лише після погодження документу усіма відомствами, Львівщина може розраховувати на фінансування рекультивації сміттєзвалища.

Під час обговорення Ситник заявив, що для вирішення цієї проблеми місцева та обласна влада повинні діяти спільно.

Він звернув увагу, що усі рішення, які будуть прийняті щодо рекультивації полігону зі сміттям, мають бути прозорими та максимально доступними для громади.

Загалом, під час наради також були обговорені можливі шляхи подальшого впровадження проекту рекультивації міського сміттєзвалища, зокрема особливості проведення відкритих тендерних процедур, залучення усіх зацікавлених інвесторів, а також врахування кластерного підходу комплексної очистки, переробки та утилізації твердих побутових відходів. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук