Уряд запустив освітній серіал про дистанційне навчання

з 12 березня всі заклади освіти в Україні перейшли на дистанційне навчання через карантин

Міністерство цифрової трансформації створило оглядовий освітній серіал «Карантин: онлайн-сервіси для вчителів», покликаний налаштувати комунікацію вчителів та учнів на період дистанційного навчання. Про це повідомили в прес-службі Міністерство освіти і науки.

У серіалі йдеться про алгоритми та комунікацію вчителів і учнів на період дистанційного навчання, а також набір сервісів і специфіку їх використання для вчителів, зокрема: Google Classroom, Microsoft Teams, Cisco Webex, Zoom, Class Dojo, Classtime, Viber та інші.

Під час навчання обіцяють розповісти: про дистанційне навчання з прикладами; якими онлайн-платформами користуватися; про особливості дистанційних ресурсів; як організувати навчальний процес.

Для входу на платформу з серіалом необхідна попередня авторизація на сайті «Дії».

До слова, 21 січня Мінцифри запустило національну освітню онлайн-платформу з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта». Вона складається з п'яти курсів для різної цільової аудиторії та має вигляд серіалу.

Нагадаємо, що з 12 березня всі заклади освіти в Україні перейшли на дистанційне навчання через карантин. Пробне ЗНО попередньо перенесли на 4 і 11 квітня, проте 25 березня Кабмін продовжив карантин до 24 квітня включно. Основна сесія ЗНО мала розпочатися у кінці травня, але через карантин її також перенесли.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук