Уряд затвердив стратегію управління державним боргом

До 2022 року його мають зменшити на 10% ВВП

ЕкономікаЮрій Братюк, 5 червня 20191120

Кабінет міністрів України затвердив нову стратегію управління державним боргом, яка передбачає зменшення розміру державного боргу відносно економіки країни до 43% валового внутрішнього продукту у 2022 році. Відповідне рішення ухвалили під час засідання уряду 6 червня.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства фінансів України.

Зазначається, що розмір державного боргу у відсотках до ВВП країни є одним з ключових показників для інвесторів. Зокрема, він показує на скільки економіка є залежною від зовнішніх запозичень, а також показує здатність держави погашати свої борги.

«Стратегія розроблена з урахуванням макроекономічних прогнозів і задач бюджетної політики та спрямована на поступове досягнення на кінець 2022-го року відношення обсягу державного боргу до ВВП на рівні не більш як 43%», — повідомляє прес-служба Міністерства фінансів України, коментуючи ухвалене урядом рішення.

Зазначається, що максимальне значення державного боргу у відсотках до ВВП було у 2016 році та складало 69,2%. Наприкінці 2018 року розмір державного боргу України став меншим за 60% ВВП.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук