Уряд збільшив одноразову допомогу сім'ям загиблих в АТО до ₴1,2 млн

Також збільшено разову допомогу тим, хто отримав інвалідність у зоні бойових дій

Матеріальну допомогу сім’ям збільшили до 750 прожиткових мінімумів

Кабінет Міністрів України збільшив одноразову матеріальну допомогу сім’ям загиблих під час проведення антитерористичної операції з 500 до 750 прожиткових мінімумів для працездатних громадян. Таке рішення було ухвалене на засіданні уряду 8 листопада, передає «Інтерфакс-Україна».

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман зачитав це на засіданні без обговорення.

Також Кабмін збільшив з 250 до 400 прожиткових мінімумів для працездатних одноразову допомогу тим, хто отримав інвалідність під час АТО зі встановленням I групи, з 200 до 300 прожиткових мінімумів - II групи, з 150 до 250 прожиткових мінімумів - III групи.

При цьому якщо раніше брався до уваги розмір прожиткового мінімуму для працездатних на дату загибелі в АТО або встановлення інвалідності, то тепер — на 1 січня календарного року, в якому людина загинула або отримала документи про інвалідність.

Тож суму допомоги сім'ям загиблих збільшено з 842 тис. грн до 1,2 млн грн.

Якщо протягом двох років після первинного встановлення інвалідності під час повторного огляді буде встановлена вища група, то в такому разі виплачується різниця одноразової допомоги.

У разі смерті особи, яка має права на таку допомогу до її отримання, виплата здійснюється органом соціального захисту населення рівними частинами іншим членам сім’ї або входить до спадщини.

Прожитковий мінімум нині становить 1 тис. 684 грн, а станом на 1 січня 2017 року був 1,6 тис. грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук