Уряд зменшив квоту на імміграцію в Україну

Уряд зменшив квоту на імміграцію в Україну

Кабінет міністрів України затвердив квоту імміграції на 2016 рік на рівні 4 тис. 586 осіб, тоді як минулого року така квота становила 6 тис. 225 осіб. Про це свідчить відповідне розпорядження №212 від 23 березня 2016 року, опубліковане на сайті уряду.

Зокрема, для діячів науки і культури, імміграція яких відповідає інтересам України, квота встановлена на рівні 530 осіб; для осіб, які є повнорідними братом чи сестрою, дідом чи бабою, онуком чи онукою громадян України – 1357 осіб; для батьків, чоловіків (дружин) іммігранта та його неповнолітніх дітей тощо – 2293 особи; для осіб, які здійснили іноземну інвестицію в економіку України іноземною конвертованою валютою на суму не менше $100 тис. – без обмежень.

«В цілому квота імміграції іноземців та осіб без громадянства на 2016 рік становить 4586 осіб. У 2015 році квота була 6225 осіб. Затверджена розпорядженням уряду квота сформована за категоріями іммігрантів і в розрізі регіонів держави, відповідно до пропозицій центральних та місцевих органів виконавчої влади, які ґрунтувалися на результатах аналізу імміграційного процесу в попередньому календарному році», – сказано в повідомленні прес-служби уряду.

Зазначимо, у 2015 році процедуру контролю другої лінії прикордонники застосовували до 125 тис. іноземців та осіб без громадянства. За її результатами в Україну не впустили понад 30 тис. іноземців. За даними прикордонників, більшість із них були потенційними незаконними мігрантами, які використовують Україну переважно як транзитну державу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук