Усі демобілізовані отримують психологічні консультації, – Міноборони

Усі демобілізовані військові із зони проведення Антитерористичної операції (АТО) на Донбасі обов'язково проходять психологічне тестування та консультування, заявила речник Міністерства оборони України Вікторія Кушнір.

«Тривають звільнення в запас військовослужбовців, які були призвані на військову службу під час попередніх хвиль мобілізації. З метою психологічної реабілітації військовослужбовців, перед їх звільненням проводиться обов'язкове психологічне консультування і тестування», – заявила Кушнір.

За її словами, військовими комісаріатами організовано взаємодію з обласними центрами практичної психології і соціальної роботи обласних державних адміністрацій, державної служби у справах сім'ї та молоді, науковими установами та об'єднаннями, психологами-волонтерами щодо психологічної та соціальної реабілітації військовослужбовців після їх звільнення.

Також у Міноборони звертають увагу на те, що військовослужбовці, які в результаті поранення або хвороби перебувають на лікуванні, будуть звільняти з військової служби тільки після завершення терміну лікування, а військовослужбовці, які були призвані на військову службу під час мобілізації та уклали так звані короткострокові контракти про проходження військової служби продовжать проходити військову службу до завершення особливого періоду.

За словами Вікторії Кушнір, станом на 1 квітня 2015 р. контракт на термін до завершення особливого періоду або оголошення рішення про демобілізацію уклали близько 2 тис. військовослужбовців, з них майже половина – офіцери.

Загалом із зони АТО повернулися вже 24,5 тис. військових, а загалом демобілізації підлягають 35 тис. солдатів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук