УЄФА прийняв нові жорсткі санкції за расизм під час матчів

СвітМарта Кривецька, 23 травня 20136350
УЄФА прийняв нові жорсткі санкції за расизм під час матчів

Виконком УЄФА посилив покарання за расистську поведінку під час футбольних матчів, а також додав повноважень дисциплінарним інстанціям для посилення боротьби з договірними матчами.

Як повідомляє прес-служба Федерації футболу України, у новій редакції Дисциплінарного регламенту УЄФА, який набуде чинності 1 червня 2013 року, Виконавчий комітет УЄФА посилив покарання за расистську поведінку. Виконком ухвалив дане рішення на засіданні у Лондоні, яке проходить 22 і 23 травня та передує запланованому на 24 травня XXXVII черговому Конгресу УЄФА.

Новий дисциплінарний регламент передбачає суворіші санкції. Якщо порушники – глядачі, їх чекає часткове закриття трибун при першому порушенні, повне закриття трибун та штраф 50 тисяч євро при повторному. Якщо ж по-расистськи поводилися гравці або офіційні особи, можуть за це отриати дискваліфікацію на 10 матчів або більше.

Мінімальна дискваліфікація за тиск на суддів була збільшена з двох до трьох матчів, а термін дискваліфікації за напад на рефері зріс з 10 до 15 матчів. Крім того, дисциплінарні інстанції УЄФА були наділені додатковими повноваженнями, що дозволяють їм вживати заходів, якщо національні асоціації УЄФА не карають чи карають невідповідним чином за порушення, які завдають шкоди самій сутності футболу, особливо - за порушення, пов'язані з договірними матчами, корупцією та допінгом.

Водночас Виконавчий комітет УЄФА вирішив скасувати строки давності щодо порушень, пов'язаних з корупцією/хабарництвом і договірними матчами, щоб дисциплінарних заходів можна було вживати незалежно від того, коли подібні порушення мали місце.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук