В Австрії священицьку працю популяризують на білбордах

СвітМарта Кривецька, 31 липня 20124282
В Австрії священицьку працю популяризують на білбордах
фото Credo

Єпархія однієї з найбільших земель Австрії, прагнучи поповнити ряди свого духовенства, що рідіють, організувала великомасштабну кампанію з розміщенням білбордів для залучення священиків і ченців. Вітається також бажання мирян присвятити себе тимчасовій релігійній та соціальній роботі під егідою Католицької Церкви.

Подібне нестандартне рішення єпархії Нижньої Австрії відображає чинні побоювання, що незабаром Католицька Церква в цій країні не зможе виконувати свою місію через брак духовенства.

Формально Австрія є країною з переважанням католицького населення - понад 64% мешканців вважають себе парафіянами Католицької Церкви. Як і в інших мегаполісах Європи, у Відні та інших австрійських містах меси проходять при малому скупченні народу, а кількість людей, які називають себе католиками, неухильно знижується – в Австрії на 13% з 1960 року. Одночасно кількість священиків скорочується ще швидшими темпами. Наприклад, у Санкт-Пельтені, столиці федеральної землі Нижня Австрія, 244 священики змушені обслуговувати духовні потреби пастви у 423 парафіях. Молоді духовні пастирі, що приходять на зміну літнім, - рідкість в країні.

Вісімдесят великих білбордів та 300 плакатів меншого розміру з підсвічуванням встановлені на території федеральної землі з населенням 1,6 млн. Один з них зображує священика, диякона і ченця, оточених церковними службовцями, інший – простих мирян. Слоган свідчить: «Місія. Ті, хто віддає, завжди отримають більше». Пройшовши за посиланням на домашню сторінку, можна дізнатися, хто ці люди і чому вони присвятили себе Церкві.

Лукас Ляйтнер, глава рекламного агентства-розробника проекту, заявив, що мета кампанії - показати духовенство та парафіян «героями нашого повсякденного життя, ким вони, власне, і є». Єпископ Санкт-Пельтена Клаус Куенг зазначив: «На плакатах зображені реальні люди, вони з радістю працюють для Церкви і готові повідомити про це всім, сфотографувавшись для рекламної кампанії».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 2

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • гріхо-католик 1 серпня 2012, 00:31

  Не спокушайтеся терпінням християн, бо це не є проявом раба в людині. Карл Великий, князь Святослав, Іван Грозний, Богдан Хмельницький, Махно, Сталін і навіть Каддафі також були християнами, а не сатаністами, котрим таки ніким похвалитися.
  Просто сьогодні Католицька Церква гірко розплачується за бздури Другого Ватіканського.

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Blubol Ivo 31 липня 2012, 16:44

  Всі раби мають попасти в Рай.
  А рукотворне Пекло на Землі нікому не заважає - головне прощати і підставляти щоки і всі дири підорасам, хай бють і їбуть - головне душа - чим більше страждатиме, чим дальші її натягнуть - тим дальші вона в Рай залетить. Тільки кому вона там сплюндрована буде потрібна.

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук