В автоматах з продажу квитків у Варшаві з’явиться українська мова

Раніше українську мову обслуговування в автоматах з продажу квитків на громадський транспорт запровадили Познань і Лодзь

СвітАндрій Стець, 25 січня5790
Наразі обслуговування в квиткоматах доступне польською, англійською, німецькою та російською мовами

Управління міського транспорту польської столиці запровадить обслуговування українською мовою в автоматах для продажу квитків на громадський транспорт. Про це повідомила у четвер, 24 січня, Gazeta Wyborcza.

Як повідомляється, ініціатива додати українську мову до квиткоматів належить бурмістру варшавського району Воля Кшиштофу Стшалковському. Бургомістр наголосив, що у Варшаві мешкають десятки тисяч громадян України, які там навчаються, працюють і платять податки.

«Таке рішення полегшить життя громадянам України і покаже, що Варшава є відкритим містом, яке дбає про комфорт усіх мешканців», - наголосив він.

«Ми вже готуємо інтерфейс, програмні команди українською, які ми передамо операторам квиткоматів з проханням їх додати» - додав речник Управління міського транспорту Томаш Кунерт.

За його словами, швидше за все наприкінці лютого чи на початку березня українську мову додадуть в автомати з продажу квитків, в яких наразі обслуговування доступне польською, англійською, німецькою та російською мовами.

До слова, раніше українську мову обслуговування в автоматах з продажу квитків на громадський транспорт запровадили Познань і Лодзь.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук