В «ДНР» заборонили діяльність «Лікарів без кордонів»

СуспільствоОксана Руда, 24 жовтня 20151450

Ватажки терористичної «ДНР» відкликали акредитацію міжнародної благодійної організації «Лікарі без кордонів», інформує «Російська служба ВВС».

Про причини такого рішення організації не повідомили.

Зазначимо, «Лікарі без кордонів» надають чимало життєво важливих медикаментів для місцевого населення, зокрема інсулін для хворих на діабет.

У заяві «Лікарів без кордонів» наголошується, що заборона їхньої діяльності буде мати небезпечні наслідки для життя багатьох людей. Організація закликала «владу ДНР» негайно переглянути своє рішення.

24 вересня заступник генерального секретаря організації з гуманітарних питань Стівен О'брайен заявив, що «влада ЛНР» наказали всім агентствам ООН в терміновому порядку покинути «республіку».

Також він висловив занепокоєння з приводу реєстрації та акредитації міжнародних неурядових організацій в «ДНР». Він наголосив, що всі гуманітарні місії ООН в «ДНР» наразі призупинені.

Як вже повідомлялось, 1 вересня в ООН заявили, що всі гуманітарні організації стикаються з серйозними проблемами у наданні допомоги п'яти мільйонам людей, що постраждали в результаті тривалого конфлікту на Донбасі і гостро потребують підтримки. На думку УКГП ОНН, два мільйони людей, що проживають на лінії зіткнення, є найбільш вразливою категорією і найбільш пріоритетною групою для надання гуманітарної допомоги. Близько половини цих людей живуть на підконтрольних Україні територіях, решта – на непідконтрольних.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук