В Добротвірській лікарні працює реабілітаційне відділення

Більше 700 людей вже пройшли реабілітацію в реабілітаційному відділенні Добротвірської міської лікарні, створеному в 2015 році в рамках Соціального партнерства компанії ДТЕК з містом Добротвір.

Суспільство28 вересня 2016, 13:00 563 0

Серед пацієнтів і мешканці Добротвора із захворюваннями центральної та нервової системи, опорно-рухового апарату, і травмовані учасники АТО.

Сучасне обладнання, закуплене енергетичною компанією ДТЕК для реабілітаційного відділення, дозволяє пришвидшити процес одужання та покращити умови лікування пацієнтів та роботи медиків.

«Упродовж п’яти років ми працюємо в рамках стратегії Соціального партнерства з компанією ДТЕК. У 2015 році з допомогою компанії ДТЕК було відкрито реабілітаційне відділення на 10 стаціонарних ліжко-місць, також ми надаємо допомогу амбулаторним хворим та для цього було відкрито 5 допоміжних кабінетів», розповіла головний лікар Добротвірської міської лікарні Людмили Круглянко.

І зазначає, що окрім створення відділення, компанія ДТЕК зробила значний внесок у розвиток місцевої медицини, інвестувавши в Добротвірську лікарню більше 300 тисяч доларів. Реанімобіль, апарат ультразвукової діагностики, лабораторне обладнання значно підвищили ефективність роботи медиків. А сучасні тренажери, апарати ультразвукової, гідро- та фізіотерапії відкрили можливості для надання медичних послуг на європейському рівні. Завдяки таким інноваціям Добротвірська міська лікарня стала учасником Програми німецьких служб старших експертів «Нові методи лікування в реабілітології».

«Ми взяли участь у програмі німецьких служб старших експертів «Нові методи лікування в реабілітології, каже Людмила Круглянко. Протягом місяця в Добротвірській лікарні надавали практичну та теоретичну допомогу волонтери-реабілітологи з Німеччини, що підвищило рівень знань медичного персоналу. В проведенні даного проекту та фінансовій підтримці нам допомагала компанія ДТЕК».

Шанс на одужання це чи не найважливіший наслідок такої допомоги. Вже зараз пацієнти Добротвірської лікарні мають змогу користуватися прогресивним обладнанням у рідному місті, отримувати сучасні медичні послуги, лікуватися швидше та ефективніше. Соціальне партнерства ДТЕК стало прикладом того, як бізнес реально може змінювати життя, даруючи людям шанс на якісну медицину.

Автор Марія Дяків

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук