В електронній реєстрації до львівських дитсадків виявили 1,5 тис. фіктивних заяв

Із 10 тисяч зареєстрованих тільки 7 тисяч зможуть відвідувати дитсадки

СуспільствоЗоряна Семенова, 31 травня 2017, 18:42 1208 0

Електронна реєстрація у дошкільні заклади Львова триватиме з 1 червня по 15 липня. З 10 тисяч зареєстрованих тільки 7 тис. матимуть можливість відвідувати дитсадки. Одною із головних причин є фіктивні заяви, яких є близько 1500. Насамперед зарахують дітей, які мають пільги, та дітей бійців АТО.

За словами Юрія Свірського, розробника-адміністратора електронної реєстрації дітей до ДНЗ міста Львова, причиною затримки списків дітей є так званий «інформаційний хаос» ― це велика кількість фіктивних заявок, яких приблизно є аж 1500 з усіх поданих цього року. Через неохайність батьків, які реєструють дітей по декілька разів, страждають інші. Щодня відновлюють по 600 заявок зі старого реєстру, з них 20-25 ― із неправдивими даними. Система зараховує автоматично.

Система онлайн-реєстрайції сповіщує батьків смс-повідомленням або сповіщенням на електронну пошту про те, що їхня дитина зарахована в дитсадок. На подання офіційних документів надається 30 днів. Ці дні починають рахуватися з того числа, коли прийшло повідомлення.

1 вересня 2017 року лише 7 тис. дітей підуть у дитсадки із 10 тисяч зареєстрованих. Першочергово надається перевага дітям, які мають пільги та батьки яких є бійцями АТО. Пільги для батьків, які працювали в поліції, вже відмінили.

Юрій Свірський рекомендує приєднатися до сторінок в соцмережах і відстежувати правдиву інформацію. Також слід змінити електронну пошту тим, хто ще користується російськими серверами «Mail.ru», «Яндекс» на український аналог.

Батьки новонароджених можуть реєструвати свого малюка тільки наступного року.

В.о. начальника управління освіти ЛМР Зоряна Довганик стверджує, що для покращення реєстрування управління освіти ЛМР будуть проводити аудити в дитсадочках, проведуть громадське слухання, де вислухають претензії та пропозиції батьків і внесуть корективи.

До кінця цього року планується відкрити 22 додаткові дитячі групи та два нові садочки.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук