За два роки е-резидентство Естонії отримали 15 тис. іноземців

СвітЮлія Поліковська, 2 грудня 20163630
За два роки е-резидентство Естонії отримали 15 тис. іноземців
В Естонії зростає кількість іноземців, які оформили електронне резидентство в країні

В Естонії за два роки електронними резидентами країни стали 15 тис. людей. Про це повідомив портал Postimees.

За словами президента Естонії Керсті Кальюлайд, е-резидентство викликало за кордоном великий інтерес.

«Тепер слід подумати, як ще активніше залучити державний і приватний сектори в цей процес з метою створення нових послуг, що значно збільшують кількість е-резидентів», – сказала вона.

За оцінкою керівника програми е-резидентства Каспара Корьюса, засновані е-резидентами компанії залишають в Естонії у вигляді податків і зборів понад €4,3 млн на рік.

«Якщо наші розрахунки правильні, то одне євро, вкладене державою в розвиток е-резидентства, дає нашій державі і економіці не менше 43 євро доходу», – сказав він.

«Якщо сьогодні у нас 1000 заснованих е-резидентами компаній, то варто задуматися над тим, що б ми виграли, якщо таких компаній було б у десять або сто разів більше», – додав Корьюс.

За словами одного з авторів проекту, віце-канцлера Міністерства економіки і комунікацій Тааві Котка, в 2017 році очікується різке збільшення кількості е-резидентів.

Зазначимо, Естонія стала першою в світі державою, яка надає таку послугу. Програма електронного резидентства відкриває доступ до електронних послуг державних і муніципальних установ Естонії. Е-резиденти, які володіють електронними ідентифікаційними документами, можуть входити на будь-який портал і в будь-яку інфосистеми, які підтримують естонські ID-карти.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук