В грудні в уряді з’являться два нових віце-прем’єри

СуспільствоВолодимир Пиріг, 14 листопада 201540673
Голова Адміністрації президента Борис Ложкін

У грудні 2015 року планується переформатування Кабінету міністрів України, заявив голова Адміністрації президента Борис Ложкін.

За його словами, при здійсненні такого переформатування насамперед треба ставити питання «про переосмислення структури Кабінету міністрів».

«Міністерств буде більше? Менше? Яка функція віце-прем’єрів? Будуть вони поєднувати, що, на мій погляд, правильно, віце-прем’єрство з керівництвом міністерством?» – сказав Ложкін в інтерв'ю газеті «Дзеркало тижня. Україна».

Також він висловив переконання, що в уряді обов’язково повинен з’явитися віце-прем’єр з євроінтеграції «як координатор усіх наших зусиль у цьому напрямку».

«Крім того, потрібен віце-прем’єр, який би відповідав за економічні реформи, їх координацію. Мабуть, найлогічніше, щоб він був суміщений з міністром економіки. Такі два драйвери, які фокусуватимуться на двох основних напрямах, у Кабміні вкрай потрібні. Повноваження віце-прем’єрів мають бути реальними, їхній вплив на “кущ” довірених міністерств – відчутним, а не таким, що існує тільки на папері», – наголосив Ложкін.

Він також повідомив, що на сьогодні президент з прем’єром ще не сідали за серйозне обговорення ні структури Кабміну, ні кадрових змін. «Консенсус є з приводу необхідності термінового заповнення вакансій – міністра екології та міністра охорони здоров’я, який давно написав заяву про відставку», – сказав Ложкін.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук