В Іспанії збільшили пенсійний вік до 67 років

Світ21 липня 201110321

Парламент Іспанії 21 липня схвалив збільшення віку виходу на пенсію з 65 до 67 років.

Затверджений урядом у січні законопроект був схвалений депутатами після того, як сенат (верхня палата) вніс до нього незначні поправки.

Зараз іспанці можуть іти на пенсію у 65 років отримувати при цьому 100% пенсії за умови, що відрахування до пенсійного фонду вони здійснювали протягом 35 років. Згідно з новим законом, який набуде чинності після 2013 року, аби отримувати максимальну пенсію, необхідний буде трудовий стаж у 37 років. При цьому іспанці зможуть як і раніше іти на заслужений відпочинок у віці 65 років, проте для цього необхідно, аби їх трудовий стаж складав не менше 38,5 років.

Законопроект про пенсії був підготовлений як частина пакету реформ, покликаних покращити економічну ситуацію, яка загрожує країні бюджетною і борговою кризою.

Нагадаємо, у червні в Чехії депутати правлячої правоцентристської коаліції відкинули усі поправки сенату і знову підтримали свій план так званої "малої пенсійної реформи", згідно з яким пенсійний вік чехів збільшується, враховуючи рік їхнього народження, аж до 73 років.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук