В Іспанії зросла кількість українських мігрантів

Останнім часом в Іспанії зросла кількість українських мігрантів. Однією з причин цього є ситуація в Україні, спричинена російською агресією, сказав посол Королівства Іспанії в Україні Херардо Анхель Бугайо Оттоне.

Так, за останні 5 років кількість українців, що легально проживають у Іспанії зросла на 7,6 тис. осіб. Такими є останні дані Національного інституту статистики Іспанії за 2015 рік.

За словами посла, ця тенденція є позитивною через те, що Іспанія добре приймає українців, які створили собі позитивний імідж.

«Багато українців живе в Іспанії, як легально так і нелегально... проте всі вони мають позитивний імідж у країні. Є до прикладу мігранти з інших держав, які створили собі не дуже приємний образ», – зауважив посол в коментарі УНН.

Разом з тим він наголосив, що інституціям ЄС варто інтенсивно підтримувати Україну у її протистоянні з Росією.

«Думаю, що з двох причин кількість українців у Іспанії зросла — перше вони відчувають, що їх добре приймають, а друга причина — нинішня ситуація в Україні. І у цьому контексті всьому ЄС варто задуматися над підтримкою України. У випадку, якщо ситуація в Україні серйозно погіршиться, то загальна проблема із біженцями у Європі може стати критичною. Не думаю, що це станеться, однак треба бути готовими, а також продовжувати підтримувати Україну, яка переживає натиск Росії», – зауважив Бугайо Оттоне.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук