В Івано-Франківську запровадили соціальне таксі для самотніх людей та людей з інвалідністю

Наразі у місті є три автомобілі для соціального таксі

Виконавчий комітет в Івано-Франківську проголосував за створення в місті соціального таксі. Воно діятиме на базі територіального центру соціального обслуговування і перевозитиме людей з обмеженими можливостями, які цього потребують.

Як пише «Галицький кореспондент», послуги з перевезення надаватимуться самотнім громадянам, які проживають самі та не мають родичів у місті Івано-Франківську або перебувають на обслуговуванні в територіальному центрі, хворим з хронічною нирковою недостатністю, які потребують гемодіалізу,– особам з інвалідністю зору І, ІІ групи, особам, які пересуваються за допомогою інвалідних візків, милиць, палиць і тим, які у зв’язку із захворюванням не можуть самостійно пересуватися.

Утримання та експлуатація автомобілів, які використовуватимуться для надання послуги «соціальне таксі», буде здійснюватися коштом міського бюджету та за допомогою добровільних пожертвувань підприємств, установ, організацій, релігійних об’єднань і внесків окремих громадян тощо.

Зазначається, що таксі працюватиме вдень щобудня, вихідними та на свята послуга не працюватиме. Одна особа може скористатися послугою не частіше, ніж двічі на місяць, крім транспортування до закладів охорони здоров’я, яке за потреби буде можливим двічі на тиждень.

Заявки на послугу «соціальне таксі» прийматимуться для поїздок в межах міста Івано-Франківська та прилеглих сіл: Угорники, Микитинці, Крихівці, Вовчинець та Хриплин.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук