В Івано-Франківську засудили командира роти Нацгвардії, який вимагав у солдатів гроші

Капітан сплатить 25 500 грн штрафу і 2 роки не має права обіймати керівні посади в армії

Капітан під надуманими причинами вживання наркотиків, вимагав у солдатів по ₴1500

Цього тижня Івано-Фраківський міський суд виніс вирок у справі капітана Національної гвардії, якого обвинувачували у вимаганні. Про це інформує «Курс».

У судовому вироку йдеться, що 4 травня 2017 року командир 1 патрульної роти військової частини 1241 Національної гвардії України вимагав у підлеглого солдата 1100 грн за непритягнення його до відповідальності за вчинення дисциплінарного проступку. Того ж дня солдат на території військової частини передав 1100 грн капітану.

Крім цього, 18 квітня 2017 року капітан безпідставно звинуватив підлеглого солдата у нібито вживанні наркотиків на території військової частини і вимагав від нього 1500 грн. У разі невиконання його вимоги погрожував створити перешкоди у проходженні військової служби. Від так 17 травня капітан отримав від солдата хабар.

У суді капітан визнав свою провину та зазначив, що, знаючи про вчинення солдатом дисциплінарного проступку, вирішив не повідомляти про це керівництво та не притягати його до відповідальності, за що отримав від останнього 1100 грн.

Також обвинувачений підтвердив, що незаконно, під надуманими причинами вживання солдатами наркотиків, вимагав у них по 1500 грн. У суді капітан сказав, що отримані гроші витрачав на канцелярські потреби військової частини №1241.

Суд визнав командира роти НГУ винним та призначив 25 500 грн штрафу з позбавленням права обіймати посади, пов'язані з виконанням обов'язків представника влади, та посади, пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій на підприємствах, установах, організаціях незалежно від форми власності, на строк два роки.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук