В Івано-Франківську прокурора звільнили за відмову пройти тест на алкоголь

СуспільствоЯ.І., 13 вересня 201712942

Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів розглянула дисциплінарне провадження стосовно прокурора з Івано-Франківської області Олега Вишиванюка і вирішила звільнити його з прокуратури.

Як інформує «Судово-юридична газета», у заяві щодо Вишиванюка було зазначено, що він у темний час доби керував автомобілем з непідсвіченим номерним знаком. Його зупинили співробітники поліції. Від перевірки на алкогольне сп’яніння Олег Вишиванюк відмовився, заявивши, що пройде її самостійно в медичній установі.

Підтверджень проходження такої перевірки в матеріалах провадження не міститься. Незважаючи на це, прокурор стверджує, що в стані алкогольного сп’яніння не перебував. Також в заяві згадується, що прокурор не вказав у декларації користування транспортним засобом, яким володіє його мати.

За підсумками вивчення матеріалів в Комісії факт користування Олегом Вишиванюком автомобілем матері не встановили. А ось відмову пройти перевірку на вміст алкоголю протрактували як нанесення шкоди честі професії. Крім того, цей проступок члени комісії трактували як умисний.

Сам Олег Вишиванюк на засідання не з’явився. Порадившись, члени комісії вирішили притягнути прокурора до дисциплінарної відповідальності та накласти стягнення у вигляді звільнення з органів прокуратури.

Місцеве видання «Місто» пише, що Олег Вишиванюк працював у прокуратурі Івано-Франківської області прокурором відділу нагляду за додержанням законів територіальними органами поліції при провадженні досудового розслідування та підтриманням державного обвинувачення управління нагляду у кримінальному провадженні. У серпні 2016 року Олега Вишиванюка звинуватили у скоєнні аварії. Прокуратура тоді оголосила про проведення службового розслідування.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук