В Івано-Франківську водій збив 12-річну дівчинку і втік
4 листопада в Івано-Франківську перехожі повідомили в міськвідділ міліції про те, що по вул. Мазепи у результаті дорожньо-транспортної пригоди травмовано 12-річну дівчинку, яка переходила дорогу на нерегульованому пішохідному переході. Водій, який збив дитину, з місця пригоди втік. Але очевидці ДТП детально описали чорну іномарку, якою було скоєно наїзд на пішохода.
Як повідомили ZAXID.NET у ВЗГ УМВС України в Івано-Франківській області, правоохоронці проведеними оперативно-розшуковими заходами за "гарячими слідами" встановили причетність до дорожньо-транспортної пригоди та затримали 28-річного мешканця Рогатинського району. Водій вже "відмітив" своє авто на арештмайданчику в липні цього року, коли керував машиною в нетверезому стані.
Після скоєння дорожньо-транспортної пригоди водій іномарки вирішив переховуватись вдома, а свій автомобіль заховав у гаражі. Однак правоохоронцям вдалося його знайти. На автівці після ДТП залишилися неспростовні докази аварії – розбите лобове скло. Наразі перспективи у водія не зовсім приємні: достатньо того, що він скоїв наїзд на пішохода, так ще й залишив дівчинку лежати на дорозі з загрозою для її здоров’я та життя.
На сьогодні 12-річна мешканка Івано-Франківська перебуває в лікарні. Автомобіль вже вдруге перебуває на арештмайданчику. Щодо водія вирішується питання про притягнення його до кримінальної відповідальності.