В Києві з нагоди Дня Незалежності України пройшов військовий парад
У Києві на Хрещатику з нагоди 26-ї річниці незалежності України відбулося урочисте проходження військ.
У параді брали участь учасники та ветерани антитерористичної операції, ліцеїсти та курсанти вищих військових закладів.
Також Хрещатиком крокували зведений батальйон Сухопутних військ України, морські піхотинці, високомобільні десантні війська, воїни-танкісти, бійці Сил спеціальних операцій, розвідники, воїни-зв'язківці, військовослужбовці Національної гвардії, прикордонники, зведений підрозділ Служби безпеки України та військовослужбовці Окремого полку президента України.
Фото NV.ua, Адміністрації президента, U.S. Embassy Kyiv Ukraine
Якщо хочете читати головні новини дня оперативно Додайте ZAXID.NET у вибрані в GoogleКрім українських військовослужбовців у параді взяли участь близько 300 військовослужбовців НАТО.
Головною вулицею столиці пройшли військовослужбовці армій країн-партнерів України: Канади, Естонії, Грузії, Великої Британії, Латвії, Литви, Молдови, Польщі, Румунії та США. Окрім того, в параді взяли участь військовослужбовці спільної Литовсько-польсько-української бригади.
Останніми пройшли парадний розрахунок ветеранів АТО і зведений оркестр Нацгвардії.
Центр Києва під час заходів на День Незалежності охороняли 15 тис. правоохоронців, а щоб подивитися на парад, потрібно було пройти через рамку металошукача.
Прибули також 11 міністрів оборони, у тому числі міністр оборони США Джеймс Меттіс, якого запросив в Україну президент 20 червня під час свого візиту в США.
Також на Майдан прийшли попередні президенти України: Леонід Кравчук, Леонід Кучма і Віктор Ющенко.