<

В Криму ситуація з правами людини істотно погіршилася, – правозахисники

СуспільствоВолодимир Пиріг, 17 листопада 20140

Міжнародна правозахисна організація Human Rights Watch (HRW) заявляє про суттєве погіршення ситуації з правами людини в Криму.

Про це йдеться у звіті організації.

Зокрема, HRW зазначає, що ситуація із захистом прав людини в Криму серйозно погіршилася з тих пір, як Росія почала окупацію півострова.

«За останні вісім місяців самопроголошена влада Криму обмежила свободу слова, проведення мирних зібрань, залякувала і переслідувала опонентів дій Росії в Криму», – йдеться в повідомленні.

Зокрема, за даними звіту, дії «влади» Криму орієнтувалася на кримськотатарську громаду, мусульманську етнічну меншину, які відкрито виступали проти окупації півострова Росією.

У той же час, HRW правозахисники констатували, що «влада» окупованого півострова не змогла зупинити або ефективно розслідувати злочини воєнізованих груп, причетних до насильницьких зникнень, незаконного утримання під вартою та жорстокого поводження з кримськими татарами, активістами, журналістами та іншими особами з проукраїнськими поглядами.

«Примусовим наданням російського громадянства мешканцям Криму, «влада» почала займатися дискримінацією щодо громадян України в Криму, заклала основу для потенційного вигнання деяких українських громадян і порушила свої зобов'язання як держава-окупант згідно з міжнародним гуманітарним правом захисту прав цивільних осіб», – йдеться в повідомленні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук