<

В Литві почалися військові навчання НАТО

СвітЛюбко Петренко, 3 листопада 20141220
В Литві почалися військові навчання НАТО

В Литві під егідою НАТО розпочалися військові навчання Iron Sword. Про це повідомляє прес-служба литовського Міністерства національної оборони.

У них беруть участь понад 2,5 тисяч військовиків з дев'яти країн-членів Північноатлантичного Альянсу: США, Великої Британії, Німеччини, Канади, Естонії, Чехії, Угорщини, Люксембургу і самої Литви.

Навчання Iron Sword вперше проводяться в Литві. Вони проходитимуть на територіях найбільших військових полігонів країни: Пабраде і Гайжюнай. Маневри триватимуть до 14 листопада.

Мета навчань – відпрацювання взаємодії військових частин НАТО, узгодження дій і готовності проводити оборонні, наступальні і стабілізаційні операції.

«Після саміту НАТО в Уельсі в Альянсі обговорюються різні заходи, частина з яких пов'язана з посиленням безпеки в Східній Європі, в тому числі розширення присутності сил НАТО і числа спільних навчань в нашому регіоні. Iron Sword є чудовим прикладом того, як обговорення і плани перетворюються в реальні дії», – заявив командувач збройними силами Литви генерал-майор Йонас Жукас.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук