В НАТО закликали Україну до переговорів з Угорщиною

Подальший прогрес у питанні зближення з НАТО залежить від стосунків України та Угорщини.

СуспільствоЮрій Братюк, 15 жовтня 20186290

У понеділок, 15 жовтня, генеральний серкретар НАТО Йенс Столтенберг заявив, що основною умовою розблокування роботи двосторонньої комісії Україна-НАТО є досягнення домовленостей між Україною та Угорщиною.

За повідомленням прес-служби місії України в НАТО, Йенс Столтенберг заявив, що ключ до розблокування роботи Комісії лежить в площині домовленостей між Україною та Угорщиною в питанні забезпечення мовних прав угорської меншини. Зокрема, важливим кроком буде повне виконання рекомендацій Венеціанської комісії щодо імплементації Закону України про освіту. У свою чергу, міністр Клімкін наголосив, що метою держави залишається гарантування мешканцям Закарпаття рівних прав, створення умов для їх повноцінного розвитку, підтримки їхніх мов, традицій та культури.

Варто уточнити, що того ж дня, Павло Клімкін і його угорський колега Петер Сійярто зустрілися для врегулювання двосторонніх проблем між державами. Це перша зустріч Клімкіна і Сійярто після висилки консула Угорщини із українського Мукачева та українського консула з Угорщини.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук