В ОБСЄ заявили про безальтернативність Мінських угод

Раніше ОБСЄ все ж заявляли, що мають «новий план щодо врегулювання конфлікту на Донбасі»

Спецпредставник ОБСЄ в тристоронній контактній групі з врегулювання ситуації на Донбасі Мартін Сайдік заявив про відсутність будь-яких дієвих альтернатив Мінським угодам.

За повідомленням білоруського порталу БЕЛТА, представник ОБСЄ Сайдік за підсумками переговорів підкреслив свою відданість мінським угодам.

«Спираючись на свій більш ніж трирічний досвід роботи, хочу ще раз підкреслити мою повну прихильність мінським угодами та особисту переконаність у їх необхідності і безальтернативності для мирного вирішення конфлікту на сході України», - сказав Сайдік.

За його словами, загальна завдання координаторів робочих груп і всіх учасників мінського процесу - зробити все необхідне для їх повної імплементації.

Варто уточнити, що заява пролунала на фоні нещодавного повідомлення від тогож Сайдіка про те, що ОБСЄ підготували новий план щодо врегулювання конфлікту на Донбасі, який має прийти на зміну мінським угодам. Передбачається, що у процесі братимуть участь ОБСЄ, ООН та спеціально створене агенство Євросоюзу. Також, відповідно до документу, Росія та Україна мають укласти договір, який потім повинні схвалити парламенти.

Коли журналісти попрсили Сайдіка прокоментувати його попередню заяву, чиновник заявив, що «все що міг, він вже сказав раніше і не збирається коментувати коментарі».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук