В Офісі генпрокурора назвали терміни проведення атестації в обласних прокуратурах

З 2 січня 2020 року в Україні почав роботу Офіс генпрокурора замість ГПУ

Атестація в обласних прокуратурах відбудеться в березні-травні 2020 року. Про це в інтерв'ю «Радіо Свобода» повідомив заступник генерального прокурора Віктор Чумак.

«З 1 березня... буде така сама процедура тестування. Атестація проходитиме в обласних прокуратурах. Ми розподілили цих людей, які проходять службу в обласних прокуратурах, а там трохи більше як 3 тисячі. І вони в три дні приїдуть до Києва та здадуть відповідні тести, тести комп'ютерні, а потім по черзі приїжджатимуть відповідними групами, щоб не оголяти там прокуратури, і проходитимуть співбесіди. Але комісій уже буде трохи більше. Комісій буде вже не 6, а 18, по-моєму», – розповів заступник генерального прокурора.

Він вважає, що «до кінця травня місяця» обласні прокуратури будуть оновлені.

«А є ще місцеві. А там найбільша кількість прокурорів. Там ще 5 тисяч. Нам в принципі карт-бланш дано на 2 роки... Але ми впораємося раніше», – сказав Чумак.

Як інформував ZAXID.NET, з 2 січня 2020 року в Україні почав роботу Офіс генпрокурора замість ГПУ. Цьому передувало ухвалення закону про реформу органів прокуратури, який передбачає переатестацію всіх прокурорів в Україні.

Спочатку атестацію провели в Києві. З 1339 прокурорів Генеральної прокуратури залишилося тільки 610 чоловік, яким запропонували посади в Офісі генпрокурора. Обласні та окружні (місцеві) прокуратури пройдуть процес атестації протягом 2020 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук