В основу своєї програми Валентин Наливайченко заклав безпеку і спокій українців

В основу своєї передвиборчої програми кандидат у президенти України Валентин Наливайченко заклав безпеку і спокій українських громадян. Про це Валентин Наливайченко заявив делегатам та учасникам всеукраїнського з'їзду партії «Громадсько-політичний Рух Валентина Наливайченка "Справедливість"», які одноголосно проголосували за його висунення кандидатом на посаду президента України.

«Як для людини, яка присвятила себе служінню власному народу у сфері дипломатії і національної безпеки, спокій та безпека українського громадянина є для мене пріоритетом з пріоритетів. Українські громадяни, діти, жінки, літні люди мають бути захищені і убезпечені, де б вони не знаходилися: на вулиці, на дорозі, чи за кордоном. Я поверну українським громадянам спокій та безпеку!», - наголосив Валентин Наливайченко.

За його словами «людина, а не президент, депутати чи судді, має бути недоторканною в Україні і почуватися в безпеці». Наливайченко має намір ініціювати суттєве підняття термінів покарань за будь-які злочини насильницького характеру, а особливо за злочини щодо неповнолітніх, жінок, старих і немічних людей. «Насилля має бути рішуче викорінене із нашого повсякденного життя, в якій би формі воно не відбувалося», - переконаний він.

Наливайченко також обіцяє добитися відновлення дії принципу невідворотності покарання для злочинців.

«Ані президент, ані жоден з представників влади ніколи більше не використовуватиме силовиків у боротьбі з політичними опонентами, для тиску на приватний бізнес, переслідувань представників засобів масової інформації», - наголошує політик.

«Українська людина має бути захищена не лише з точки зору права, безпеки, а також володіти непорушними соціальними гарантіями», - переконаний Наливайченко. Він має намір ініціювати ухвалення Кодексу соціального захисту громадян, який зобов'язуватиме уряд вчасно і в повному обсязі виплачувати громадянам гідну зарплату, пенсії, стипендії, соціальні виплати та допомогу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук