В патрульну поліцію Львова вже зголосилась майже тисяча осіб

Заявок від кандидатів чекають до середини серпня

Головні новини Львова 17.07Вікторія Іваскевич, 17 липня 2017, 19:14 796 0

Більше двох людей на місце претендують у патрульну поліцію Львова. Ще й тижня не минуло, як оголосили додатковий набір в патрульну поліцію Львова, а охочих вже близько тисячі. Частина з них вже подали до управління свої документи. Попереду ще тестування та медкомісія. Сподіваються, поліцейські зросте і конкуренція.

Заявки можна подавати до середини серпня. Загалом цього разу в патрульну поліцію сподіваються відібрати 384 особи.

В холі управління патрульної поліції як в приймальній комісії. Щогодини сюди приходить з десяток людей, аби подати документи. Тут і випускники вишів, і колишні правоохоронці, і люди, які вирішили змінити фах.

«Роботу шукаю, як і всі громадяни, багато безробітних», ‒ каже Андрій, який за фахом інженер-механік. Дмитро, до прикладу, шість років працює на шахті. Каже, в поліції не надто багато платять. Але хотів би змінювати світ, то ж не проти почати із наведення порядку на дорогах та вулицях.

«Є, напевно, багато інших професій, перспективніших, але ця сфера, на даний момент, мене більше приваблює», ‒ каже Дмитро.

Щодня на львівський конкурс зголошується близько 140-150 кандидатів. За перший тиждень зібрали майже тисячу заявок. Ті, що відповідають вимогам, пройдуть тестування на логіку та знання законодавства.

«Фізична підготовка ‒ це вже після електронного тестування і після цього ще буде ВЛК ‒ військова лікарська комісія і останнім етапом буде співбесіда», ‒ пояснює заступник начальника управління патрульної поліції Львова Андрій Богуш.

Загалом, у патрульну поліцію мають відібрати 384 особи. Вони займуть місця тих патрульних, які звільнились, або хочуть перейти до інших підрозділів поліції. Також завдяки новому набору хочуть збільшити кількість екіпажів та піших патрулів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук