В понеділок у Львові вирішать, чи скасовувати «пільгові години» в маршрутках

Головні новини Львова за 27.03Ірина Панчишин, 27 березня 2015, 13:16 590 0

Сьогодні, 27 березня, у Львівській міськраді відбулося друге засідання робочої групи, яка від понеділка мала напрацювати компромісний варіант вирішення питання щодо проїзду в громадському транспорті пільгових категорій громадян.

На засіданні громадські організації та перевізники зачитали свої пропозиції та висловили зауваження щодо рішення виконкому № 115 від 10 березня. У підсумку сформували три найпоширеніші й записали в протокол засідання, свою згоду під ним завізували усі присутні.

«Робоча група дійшла до трьох пропозицій: перше – це провести коригування тарифу на перевезення. Друга пропозиція – це скасування рішення виконкому за номером 115 від 10 березня. І третя пропозиція – почати громадські слухання щодо обговорення цього питання коригування тарифу», – зазначив керівник робочої групи, в.о. першого заступника міського голови Віталій Пушкарьов.

Остаточне рішення після опрацювання всіх пропозицій, які додали до протоколу зустрічі, винесуть 30 березня на засіданні виконавчого комітету.

Голова Асоціації перевізників Львівщини Іван Велійка на засіданні повідомив: «Перевізники готові надавати безоплатний проїзд без обмеження визначеній категорії громадян, які цього дійсно потребують». Натомість інші пільговики мають користуватися обмеженням в часі з 10:00 до 16:00 «не лише до 1 червня, а постійно».

Також перевізники вимагають негайного перегляду тарифів на проїзд. «Якщо буде виключено питання про впорядкування пільгових перевізників, то про тариф, нижчий як 6 грн, ми навіть слухати не хочемо. А коли це питання буде врегульоване, можемо говорити про тариф у 4,5 грн», – наголосив голова Асоціації перевізників Львівщини Іван Велійка.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук