В приміщенні НСТУ облаштували майданчик для презентацій нових проектів суспільного ТБ

В приміщенні НСТУ облаштували майданчик для презентацій нових проектів суспільного ТБ
фото UA: Перший
У холі будівлі «UA: Першого» облаштували коворкінг для презентацій проектів суспільного телебачення

У приміщенні телеканалу «UA: Перший» на першому поверсі облаштували громадський простір, в якому буде діятиме буккроссинг і відкрита лекційна зала, де відбуватимуться презентації нових проектів суспільного мовлення. Про це на своїй сторінці у Facebook написав голова правління Національної суспільної телерадіокомпанії України Зураб Аласанія.

«Подумали-подумали, і до рожевого бутафорського роялю в холі Оливця додали крісла (не бутафорські), а з іншого боку – книжкові полиці з ідеєю бук-кросінгу (за пару днів причепимо великі екрани з трансляцією наших каналів, а також обладнаємо відкриту лекційну залу, де кожного тижня представлятимемо всім бажаючим всі нові проекти UA:PBC), докинули на всі ці простори вільний Wi-Fi і отримали чудовий громадський простір», – написав Зураб Аласанія.

Після «Євробачення-2017» Національній суспільній телерадіокомпанії України дістався рожевий рояль, який один з учасників конкурсу відмовився перевозити у свою країну. Згодом вияснили, що цей рояль бутафорський. Тривалий час він стояв у холі телеканалу на вул. Мельникова, 42.

Зураб Аласанія додав, що не варто очікувати, що з громадського простору «все покрадуть». «До нашого девізу "Презумпція оптимізму" додаємо ще "Презумпцію довіри"», – наголосив голова правління НСТУ.

Він зазначив, що наступним кроком буде вільна система допуску в будівлю «UA: Першого». Це стане реальним після встановлення системи безпеки на поверхи. Наразі у будівлю на «UA: Перший» можна потрапити лише по перепустках.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Національна суспільна телерадіокомпанія України (НСТУ) закликала уряд на належному рівні профінансувати створення суспільного телерадіомовлення в Україні. Виділених на суспільне мовлення грошей наразі недостатньо для запуску якісного продукту.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук