В Росії на 130 тисяч сиріт – лише 18 тисяч усиновлювачів

СвітМарта Кривецька, 14 січня 20134671
В Росії на 130 тисяч сиріт – лише 18 тисяч усиновлювачів
фото tsn.ua

У Росії майже 130 тисяч сиріт, які не знайшли нових батьків, і лише 18 тисяч сімей, які готові прийняти дитину. Про це віце-прем'єр-міністр Росії Ольга Голодець повідомила на нараді в Москві, проведеній прем'єр-міністром Дмитром Медведєвим.

«У нас сьогодні в банку даних про дітей-сиріт розміщені персональні дані більш ніж про 128 тисяч дітей. Це діти, які сьогодні потребують влаштування в сім'ї. У нас сьогодні в країні заявлено 18 тисяч сімей, які готові прийняти дитину. Вони перебувають у різній стадії процесу – усиновлення, прийняття дитини», - сказала О.Голодець.

За її словами, 105 тисяч дітей перебувають у дитячих будинках і установах такого ж типу. Решта дітей з 128 тисяч перебувають в установах професійної освіти, оскільки їм виповнилося 14 років і частина з них продовжує навчання і живе в гуртожитках.

При цьому вона підкреслила, що в РФ найближчим часом буде скорочено терміни для оформлення процедур опіки і піклування. За словами О.Голець, всього в Росії 654 тисячі таких дітей, але переважна більшість сиріт перебуває сьогодні на різних формах сімейного виховання: усиновлення, під патронатом, під опікою.

Нагадаємо, 28 грудня 2012 року Президент РФ Володимир Путін підписав Закон «Про заходи впливу на осіб, причетних до порушень основоположних прав і свобод людини, прав і свобод громадян Російської Федерації», який серед іншого забороняє усиновлення російських дітей громадянами США.

Цей закон прийняли у відповідь на американський закон, що передбачає запровадження візових санкцій проти росіян, які імовірно є відповідальними за смерть юриста Сергія Магнітського в СІЗО. Російські парламентарії назвали свій закон «імені Діми Яковлєва» в пам'ять 2-річного російського хлопчика, який загинув у США через халатність усиновлювачів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук