В Росії скасовують виступи Шендеровича та відмовляються продавати його книгу

КультураДарина Цвях, 5 листопада 201411790

Відомий публіцист Віктор Шендерович повідомив у «Ежедневном журнале» про скасування його спектаклю «Як тягали піаніно» з квінтетом Ігоря Бриля на сцені Московського міжнародного дому музики, а також про відмову «найбільшої мережі» продавати його нову книгу.

Як зазначив письменник, три рази вистава пройшла на сцені ММДМ з фінансовим успіхом і вже після затвердження дати четвертого спектаклю керівництво Дому музики, «не зглянувшись до пояснень причин», просто передало «по ланцюжку вниз, що співпрацю припинено».

«З нового тут - тільки формулювання. Починаючи з 2000 року в місцях проведення моїх вистав час від часу проривало труби, гасло світло і починалися позапланові ремонти; дирекція театру ім. Вахтангова навесні 2014 раптово виявила, що купила у мене невдалу п'єсу - настільки невдалу, що вони скасували оголошену прем'єру... І ось, з нагоди настання льодовикового періоду, сказали нарешті прямо: пішов геть!», - говорить Шендерович.

Також, за його словами, виникли проблеми з розповсюдженням його останньої публіцистичної книги, випущеної видавництвом «Захаров»: «найбільша мережа відмовилася її брати, пояснивши це відповідальністю за долю двох тисяч осіб, які працюють в цій фірмі».

Найбільші книжкові магазини, з якими головний редактор видавництва поговорила безпосередньо, заявили, що «вирішувати питання, чи ставити книгу Шендеровича на полиці магазину, буде тепер керівництво».

Нагадаємо, у Львові Шендерович виступить 9 листопада.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук