В Росії знайшли невідомі досі твори Тараса Шевченка

Марта Кривецька, 27 вересня 2012257522
Портрет Тараса Шевченка

Росія передала Україні копії унікальних, раніше невідомих документів, пов’язаних з життям і творчістю Тараса Шевченка.

У Росії знайшли раніше невідомі вірші та малюнки Тараса Шевченка. Копії унікальних, раніше невідомих документів прем'єр-міністру України Миколі Азарову передав керівник Федерального агентства у справах СНД, співвітчизників, що проживають за кордоном, і з питань міжнародної гуманітарної співпраці Костянтин Косачов.

«Шевченко — великий поет, який творив і українською, і російською мовами. Його спадщина унікальна і однаково цінна для наших народів», — зазначив Косачов.

Своєю чергою, Микола Азаров додав, що «творчість Шевченка, як і багато іншої спільної культурної спадщини українського і російського народів, об'єднує наші країни».

Він підкреслив, що Україна зацікавлена у спільній підготовці до святкування ювілею Кобзаря, і висловив упевненість, що і Росія, і країни СНД візьмуть участь у святкуванні 200-річчя Тараса Шевченка.

Косачов запропонував сприяння в організації в ході підготовки до ювілею виставок, присвячених творчості Кобзаря, до яких можливо залучити архівні документи, наявні в Росії.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 22

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук