В суди потрапило лише 5% справ про порушення на останніх виборах

До суду дійшло лише 5% кримінальних проваджень щодо злочинів проти виборчих прав громадян на парламентських виборах 2014 року, повідомив аналітик Громадянської мережі ОПОРА Олександр Клюжев.

«За результатами позачергових виборів народних депутатів України в жовтні 2014 року органи внутрішніх справ відкрили 291 кримінальне провадження. Станом на кінець серпня-початок вересня цього року лише 14 проваджень (5%) завершилися зверненнями слідства до судів», – сказав він на прес-конференції в середу, передає Укрінформ.

За словами Клюжева, фігурантами у відповідних судових процесах були 14 осіб.

«Найчастіше суди призначали міру покарання у вигляді штрафів (мінімальний – 1700 грн, максимальний – 6800 грн), що поєднувалось із позбавленням права обіймати посади, пов’язані з діяльністю у виборчих комісіях до органів державної та місцевої влади терміном на два роки», – зауважив Клюжев.

Водночас, згідно з даними ОПОРИ, безрезультативно завершилось розслідування понад 77% справ щодо злочинів під час парламентських виборів.

«Ці провадження були закриті через відсутність складу кримінального правопорушення», – уточнив Клюжев.

Також він повідомив, що досі триває розслідування 52 кримінальних проваджень щодо злочинів проти виборчих прав громадян на парламентських виборах 2014 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук