В травні Міноборони проведе низку конкурсів на вільні посади

У наступному місяці відбудуться конкурси щодо кандидатур на посади в Міністерстві оборони України, повідомив речник відомства Олексій Чорнобай.

«Зараз у Міноборони бракує фахівців за напрямами фінансового, юридичного забезпечення, внутрішнього аудиту, а також міжнародного співробітництва. У зв’язку з цим міністр прийняв рішення провести набір висококваліфікованих державних службовців на зазначені посади. Конкурс кандидатів відбудеться в травні 2016 року після набуття чинності нової редакції закону «Про державну службу», – розповів він на брифінгу в п’ятницю в Києві, передає «Інтерфакс-Україна».

Речник Міноборони також поінформував, що в рамках оптимізації апарату Міністерства триває робота комісії з визначення рівня професійної компетентності держслужбовців і військовослужбовців, які працюють у його структурних підрозділах.

«Комісія заслуховує кандидатів на посади в створювані зараз структурні підрозділи. При цьому враховуються результати соціологічного опитування, тестування та поліграфічних досліджень кожного кандидата. Пріоритет надається фахівцям, які мають високі показники у службовій діяльності, вбачають перспективи розвитку і структурних змін, налаштовані на роботу з впровадження принципів і стандартів провідних країн світу, розмовляють іноземними мовами», – наголосив Чорнобай.

Нагадаємо, що більшість начальників в апараті Міністерства оборони не пройшли переатестацію.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук