В УДАРі пояснили, чому Кличко не підписав декларації на захист Тимошенко

15 серпня 201141666

Голова ЛОО партії УДАР Ярослав Гінка пояснив, що лідер партії Віталій Кличко наразі не підписав декларацію Комітету опору диктатурі, оскільки тривають переговори щодо того, наскільки дієвим буде це об’єднання.

«Зараз тривають політичні консультації з нашим лідером, і ми маємо чітко розуміти, під чим ми ставимо свій підпис: чи це все – на рівні декларацій, чи ми справді готові і бажаємо боротися з певною ситуацією і щось змінити в цій країні. Лідер заявив, для виведення країни з політичної кризи треба сідати за стіл переговорів; він звернувся до Президента з тим, що необхідно, при цьому він написав відкритий лист про те, що він готовий взяти на поруки Юлію Володимирівну Тимошенко, скерував лист в суд…», - зазначив Ярослав Гінка у коментарі для ZAXID.NET 15 серпня.

«Нічого немає в тому, що зараз не стоїть підпис під декларацією. Ми маємо чітко зрозуміти, чи це – на рівні декларацій, чи ми в дійсності рухаємося вперед і переходимо до дій. Я не можу сказати про Кличка, але коли я дивлюся, то насправді це все виглядає так, що всі вступили в Комітет, а ніхто чітко не знає, для чого цей комітет… Коли ми чітко будемо розуміти кінцеву мету Комітету, звичайно, ми поставимо свій підпис», - додав голова ЛОО партії УДАР.

За словами Ярослава Гінки, на сьогодні сама декларація вказує на те, що в Україні все погано і слід змінювати ситуацію, але не вказано, як саме і що саме змінювати, хто буде координатором дій.

Як інформував ZAXID.NET, Комітет опору диктатурі у Львові було створено 5 серпня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 6

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук