В Угорщині засудили адвоката, який обслуговував фіктивні угорсько-українські підприємства

СвітЮлія Поліковська, 30 березня 20161790

В угорському місті Ньїредьгаза відбувся суд над місцевим адвокатом та його спільниками, які протягом кількох років здійснювали незаконні оборудки, зокрема допомагали у створенні та ліквідації фіктивних угорсько-українських підприємств. Про це повідомило Мукачево.net.

Як з’ясувалося, адвокат збудував цілу злочинну систему, щоб надавати послуги спільним угорсько-українським підприємствам, що перебували у стані ліквідації та створював «фантомні» нові. Для цього підставним особам з України він забезпечував довідки про фіктивне проживання в Угорщині.

За свої послуги брав від 500 тис. до 1 млн форинтів. У свою чергу, підставним особам, на яких оформлялося фантомне підприємство, сплачував 50 тис. форинтів. Загалом такими незаконними послугами адвоката скористалося сотні людей.

У ході розслідування було виявлено 49 «фантомних» угорсько-українських фірм. Всі вони нині мають борги через несплату податків, але не мають жодного майна.

Адвоката та двох його спільників засудили до позбавлення волі із забороною займатися юридичною практикою та конфіскацією майна. Також засуджено до штрафів та інших покарань 37 інших підсудних, серед яких є й громадяни України.

Відео затримання адвоката улітку 2015 року

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук