В Україні 30% дівчат віком до 14 років стають жертвами сексуального насилля

26 січня 201116601

Сексуальне насильство щодо неповнолітніх у 75% вчиняють люди, яких дитина знає. У 40% випадків йдеться про близьких родичів, у 35% - про більш далеких знайомих. Від сексуального насильства страждають як правило діти від 3 до 7 років.

Про це повідомила сьогодні, 25 січня, спеціаліст з соціальної політики Національного інституту стратегічних досліджень при Президентові України Ольга Кочемировська.

Зокрема 20-30% дівчат і 10% хлопців віком до 14 років в Україні ставали жертвами насильства сексуального характеру. При цьому середній вік кривдників є нижчим від 40 років, що, за словами Кочемировської, спростовує суспільну думку, що як правило до таких дій вдаються літні люди.

Семінар для суддів України та Польщі з обміну досвідом щодо різних аспектів розгляду справ за участю неповнолітніх та торгівлі людьми триватиме у Львові 26-27 січня. Він відбувається в рамках спільного проекту Ради Європи та Європейського Союзу зі зміцнення та захисту прав жінок та дітей в Україні. Участь у семінарі беруть судді різних рівнів з багатьох регіонів України та Польщі, у тому числі – судді Верховного Суду України Ольга Шаповалова і Єлизавета Костюк.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук