В Україні - останній день агітації
5 лютого є останнім днем агітації в Україні перед другим туром виборів президента, який відбудеться 7 лютого. Кандидати на посаду президента, що пройшли до другого туру, Юлія Тимошенко і Віктор Янукович використовують останній день передвиборної кампанії для виступів і для відвідування телеканалів.
Тимошенко о 18:00 прийме участь у "молитві за Україну" християнських церков України на Софійській площі Києва. Неподалік, на Михайлівській площі, у цей же час почнеться концерт на підтримку кандидата на посаду президента Януковича (чи буде там сам кандидат, не повідомляється), - повідомляє ТСН.ua.
6 лютого буде "днем тиші", коли ні самі кандидати в президенти, ні їхні прихильники не мають права агітувати.
Виборчі дільниці відкриються о 8:00 7 лютого та будуть працювати до 20:00.
Перший тур відбувся 17 січня, перше місце зайняв лідер Партії регіонів Віктор Янукович, набравши 35,32% голосів, на другому місці - прем'єр-міністр Юлія Тимошенко (25,05%).
Нагадаємо, що напередодні обидві сили заявили, що вже готують проведення масових акцій.
Тимошенко заявила, що в разі фальсифікації президентських виборів в Україні почнуться масові акції протесту, більші навіть за Майдан 2004 року.
У Партії регіонів заявили, що готують масові акції, щоб не дати Тимошенко "зірвати обрання президента".