В Україні газети на знак протесту вийшли з білими шпальтами

Марта Кривецька, 27 вересня 2012384619
В Україні газети на знак протесту вийшли з білими шпальтами
фото ZAXID.NET
Газети з білими шпальтами

Сьогодні, 27 вересня, низка газет в Україні вийшла з білими шпальтами на знак протесту проти законопроекту про наклеп.

Зокрема журналісти у групі «ЗМІ» в соціальній мережі Facebook постять фотографії газет, які підтримали акцію і вийшли із порожньою першою шпальтою. У Львові із першою білою шпальтою вийшли газети «Високий Замок», «Львівська газета», «ZIK», «Ратуша», «Львівська пошта», «МедіаСтар». Також до акції доєдналися «Корреспондент», «KyivPost», «Власть денег» і районна газета «Коловорот».

На першій смузі написано: «Ми вийшли із порожньою першою шпальтою, бо нам намагаються заткнути рота, а у вас відбирають право знати правду».

Завтра, 28 вересня, із білою шпальтою повинен вийти «Новий Погляд».

Нагадаємо, 18 вересня, Верховна Рада прийняла в першому читанні проект закону «Про внесення змін до Кримінального та Кримінального процесуального кодексів України щодо посилення відповідальності за посягання на честь, гідність та ділову репутацію особи», внесений народним депутатом від Партії регіонів Віталієм Журавським.

Сам нардеп згодом заявив: «Зваживши всі обставини і виходячи з державних інтересів, я прийняв рішення відкликати свій законопроект. Я розумію, що напередодні виборів до Верховної Ради будь-яка ініціатива буде сприйматися як мінімум з побоюванням і недовірою». Однак згідно з законом автор не має права відкликати проект після включення його до порядку денного сесії Верховної Ради.

Додамо, що 25 вересня в Україні стартувала акція проти закону про наклеп.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 19

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • Киянин 27 вересня 2012, 15:40

  Дуже цікава інформація....

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • НЕ ЧЕСНИЙ РУХ "ЧЕСНО" 27 вересня 2012, 14:55

  У ЛЬВОВІ – НЕ «ЧЕСНО»

  Галицька «Просвіта» м. Львова у січні 2012 р. визнала мою радіопрограму «З глибини тисячоліть» (Перший канал Українського радіо, неділя, 8.30) кращою радіопрограмою 2011 року.
  І під час «інаугураційної» лекції в Історичному музеї м. Львова кілька поважних просвітян запропонували мені висунутися кандидатом у народні депутати по Франківському виборчому округу №117 м. Львова.
  Добряче поміркувавши над тим, я вирішив, що львівські виборці найменш корумповані і найбільш патріотичні в нашій окупованій антиукраїнськими силами країні. І тому - варто поборотися за мандат народного депутата, оскільки всіх вже дістали в парламенті охоронці, водії і масажистки олігархів і партійних вождів.
  Вивчивши ситуацію на місці я спочатку зрадів наявності у Львові тамтешньої громадської організації руху «Чесно», яку очолила співкоординатор руху «Чесно» Оксана Дащаківська, котра за сумісництвом є
  виконавчим директором львівської організації Комітету виборців України.
  Ось, думаю собі, чудова нагода громадянському суспільству на регіональному рівні проявити себе як дійсного фільтратора кандидатів у народні депутати. В тому сенсі, щоб там не було міліонерів із сумнівним капіталом, потенційних «тушок» і прихованих висуванців нашої корумпованої влади.
  Львівський рух «Чесно» взяв на себе зобов’язання організовувати «безоплатні» і «незаангажовані» ефіри на львівському телеканалі ЗІК, щоб виборці побачили, хто є ким серед кандидатів у народні депутати від Львовщини.
  «Класно…», - думаю собі і телефоную О.Дащаківській, яка направо-наліво розповідає на прес-конференціях, як вони «неупереджено» і «об’єктивно» будуть проводити ті ефіри на ЗІКу (комерційному, до речі, телеканалі).
  Телефоную і питаю, як би то потрапити на той «чесний» ефір. І, диво-дивне! О.Дащаківська мені каже, що, насправді, вона тут нічого не вирішує, а визначає список виступаючих – керівництво комерційного каналу ЗІКу.
  «Добре», - думаю собі і телефоную з цього ж питання Остапу Дроздову, ведучому політичних програм ЗІКу. У відповідь чую, що у них всі ефіри платні, і до виборів вже все - проплачено.
  Заплатиш декілька тисяч «зелених», потрапиш на «чесний» ефір, не заплатиш, ти – «не чесний» кандидат і тебе треба фільтрувати…
  Я трохи розбираюсь у політичних технологіях і прекрасно розумію, що такі інформаційні маніпуляції, які прикриваються «чесними намірами», насправді є політичної корупцією.
  Бо як той же комерційний телеканал ЗІК може долати корупцію у своїх резонансних програмах, якщо вони за участь у тих програмах беруть гроші?..
  Так само, у мене виникає дуже багато запитань до львівської філії Комітету виборців України, яка існує на кошти зарубіжних грантів і вже не перший рік вчить українців демократії.
  Показово, що колишній голова КВУ ще не так давно займав посаду заступника керівника президентської адміністрації В.Ющенка, а нині – є одним з керівників Головдержслужби при президентові В.Януковичі. Такі ось метаморфози «незалежної» громадської організації, в якій служить «незалежний політолог» О.Дащаківська.
  Звідси й висновки:
  1. Львівський рух «Чесно» є маніпулятивною технологією і прикриттям бізнес-оборудок медіа-магнатів.
  2. Телепрограми ЗІКу за участю кандидатів у депутати по Львівщині є не чесними і проплаченими акціями, яким не можна вірити.
  3. Виборцям варто зробити з того висновки і не голосувати за тих людей, які не вилазять з «неупереджених» і проплачених теле-ефірів та обклеїли всі паркани своїми «фейсами» з патріотичним гаслами «справжньої» опозиції.

  З повагою,
  ВАЛЕРІЙ БЕБИК,
  проректор Університету «Україна»,
  незалежний від влади і бізнесу кандидат у народні депутати по Франківському виборчому округу №117 м. Львова

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • читатель 27 вересня 2012, 14:24

  Кроме парламента есть ещё кабмин и президент,от которых много чего зависит.Ставить в один ряд украинских власть предержащих
  и Сталина некорректно и нелепо.

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Більше коментарів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук