В Україні іспит з правил дорожнього руху тепер можна здавати англійською мовою

СуспільствоАндрій Стець, 2 березня 20182540
Повний перелік питань і відповідей англійською мовою можна завантажити із сайту Головного сервісного центру МВС

Сервісні центри Міністерства внутрішніх справ ввели можливість складання іспиту з правил дорожнього руху англійською мовою. Про це повідомили на сайті Головного сервісного центру МВС.

«Сервісні центри МВС ввели можливість складання іспиту з ПДР англійською мовою, тому відтепер для іноземних громадян стане легшою здача теоретичної частини іспиту на право керування транспортним засобом», – йдеться в повідомленні.

Мову можна вибрати самостійно перед початком проходження іспиту. Інструкція з проходження іспиту також буде доступна англійською мовою.

Повний перелік питань і відповідей англійською мовою можна завантажити із сайту Головного сервісного центру МВС.

«Це важливе впровадження, адже в державі повинні створюватися однакові умови обслуговування для всіх жителів. Щорічно потребу в складанні іспиту англійською мають громадяни, які навчаються або працюють в Україні. Наприклад, у 2017 році їх кількість становила 3620. Тому ми дуже вдячні підтримці Консультативної місії Європейського Союзу (КМЄС) в Україні, завдяки якій професійний переклад питань з ПДР став можливим», – зазначив начальник Головного сервісного центру МВС Владислав Криклій.

Як інформував ZAXID.NET, раніше МВС показало маршрути практичних іспитів для отримання водійських прав.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук