В Україні катастрофічно бракує шкільних автобусів, – Міносвіти

У деяких школах не проводиться навчання, що не дозволить їхнім випускникам поступити до ВНЗ, заявив міністр Сергій Квіт

В Україні катастрофічно бракує шкільних автобусів, – Міносвіти
Міністр освіти і науки України Сергій Квіт

В Україні – критична нестача автобусів для перевезення школярів, заявив у Верховній Раді під час «години запитань» до уряду міністр освіти і науки Сергій Квіт.

«Брак автобусів дуже сильний. Кілька сотень автобусів були просто забрані для військових в зону АТО. Справа дуже гостра. Тому, по-перше, наша позиція, яку ми озвучуємо скрізь, що це перша державна програма, яка повинна бути виконана — «Шкільний автобус». Тому що нас очікує ще оптимізація навчальних закладів», — заявив Квіт, якого цитує РБК-Україна.

У той же час він повідомив, що міністерство має кошти на закупівлю 40-50 автобусів, чого недостатньо для покриття наявних потреб.

Як зазначив Квіт, існують загальноосвітні навчальні заклади, де не йде навчальний процес, і діти не зможуть вступити до вузів, що є неприпустимим.

Як розповів міністр, якого цитує «Інтерфакс-Україна», у зв'язку з цим відомство шукає позабюджетні можливості закупівлі шкільних автобусів.

«Ми спілкуємося з компаніями, які їх виробляють: шкільні автобуси специфічно обладнані і є компанії, які їх вміють виробляти і ці компанії десь винні державі гроші, і ми ведемо перемовини про те, щоб вони в рахунок своїх боргів могли виробляти і постачати ці автобуси», – пояснив Квіт.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук